بازیگران تولیدمحتوا با شبکه ملی اطلاعات جان می گیرند

ساخت وبلاگ
چکیده : درشرایط فعلی دولت وضعیت را برای شرکت ما که بازیگر کوچکی در زنجیره تولید محتوا است مشخص کرده و این از... با عنوان : بازیگران تولیدمحتوا با شبکه ملی اطلاعات جان می گیرند بخوانید :
درشرایط فعلی دولت وضعیت را برای شرکت ما که بازیگر کوچکی در زنجیره تولید محتوا است مشخص کرده و این از مزیت هایی است که شبکه ملی اطلاعات و IXP ها برای ما داشته است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد خسروی مدیرعامل شرکت سیما رایان شریف در تبیین فعالیت های تلوبیون گفت:‌ در شرایط فعلی، شکل سرمایه گذاری در زیرساخت و خرید تجهیزات برای ما وضوح بیشتری پیدا کرده است و حداقل برای ما مشخص است که دو سال آینده با این سرمایه گذاری به کجا می رسیم ؛ در واقع درشرایط فعلی دولت وضعیت را برای شرکت ما که بازیگر کوچکی در این زنجیره تولید محتوا است مشخص کرده و این از مزیت هایی است که  شبکه ملی اطلاعات و IXP ها برای ما داشته است.

خسروی با تاکید براینکه تلوبیون کاملا رایگان خدمات ارایه می دهد، ادامه داد: به فکر درآمد زایی  از طریق تبلیغات هستیم،  اما به صورتی که کاربرنهایی آزرده نشود.: تاکنون هیچ تبلیغات سیستماتیک نداشته ایم و از طریق تبلیغات دهان به دهان و رضایت  کاربران، شناخته شده ایم.

 او درپاسخ به سوالی که با سرعت اینترنت فعلی آیا امکان دیدن با کیفیت ویدیوها وجود دارد؛ ادامه داد: در ارائه محصول با کیفیت، ویدئوها را از خوب تا خیلی ضعیف دسته بندی کرده و در اختیار مردم قرار داده ایم تا کسانی که اینترنت همراه پرسرعت ندارند؛ نیز در کل کشور، بتوانند با کیفیت پایین تر از محصولات ما استفاده کنند.

 

برنامه های در حال پخش در تلوبیون

 

مسابقه خانه ما بروسلی پهلوانان باب اسفنجی هری پاتر یوسف پیامبر 

 

بسیاری از محتواهای مناسب دربرنامه های صداو سیما گم است

 وی با بیان اینکه آینده تلوبیون را روشن می بینم افزود:  رشد تلوبیون مرهون پیشرفت  ITاست و درشرایط فعلی بستر فنی گسترش فعالیت های ما فراهم است .

 مدیرعامل شرکت سیما رایان شریف با بیان اینکه بسیاری از محتواهای مناسب و پتانسیل های عالی  دربرنامه های صداو سیما گم است و اطلاع رسانی برای آنها به درستی انجام نمی شود،گفت : نحوه عرضه این محتواها به مردم بسیار حایز اهمیت است. ما سعی می کنیم ویترین جدیدی برای برنامه های صداوسیما بسازیم.

وی بر قرارگرفتن محتواهای سالم درسبد مردم تاکید کرد و افزود: با وجود سرمایه گذاریهای خارجی دراین زمینه ، نقش ما در کمک به مردم و کشور برای توزیع محتوای سالم بسیارحایز اهمیت است، تا مردم ترغیب شوند ازاین محتواها استفاده کنند.

داشتن جرات از ایده مهم تراست

 خسروی با اشاره به اینکه خوشبختانه درسیاستگذاری های فعلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات  حرفهای ما  شنیده می شود افزود:‌ به جرات می توان گفت: ما ‌آخرین لایه  نزدیک به مردم هستیم ، نظرات مردم را بیشتر می شنویم و می توانیم آنها را انعکاس دهیم.

وی درپاسخ به سوالی درباره اینکه جوان هایی که می خواهند وارد این عرصه شوند،‌ باید از کجا شروع کنند؛‌گفت:‌ فضا در حوزه IT  برای کار مساعد است، ایده و جرات داشته باشند و شروع کنند، حتی ایده های تکراری هم دربسیاری مواقع جواب می دهد. ازدیدگاه من جرات و همت، از ایده هم مهمتراست.

اشتغال زایی غیر مستقیم در صنعت IT 

خسروی درپایان تصریح کرد:‌ یکی از ویژگی های مثبت IT آن است که وقتی شرکت و کسب و کاری شکل می گیرد و  مشتری جذب می کند در کنار آن شرکت های جانبی شکل می گیرند تا زیرساخت های اولیه آن شرکت فراهم شود؛ الان که ما این اعداد ترافیکی را تجربه می کنیم اگر شرکتهای FCP  زیرساخت خودشان را توسعه  نمی دادند ، هیچ وقت این اتفاق برای ما نمی افتاد؛ اگر  به فرض ما می خواهیم  تبلیغات  جذب کنیم؛ اگر شرکتهایی که در حوزه  تبلیغاتی، گرافیک یا تولید ویدیو،‌ کسب و کارشان را گسترش ندهند؛  ما هم کسب و کارمان نمی چرخد دریک زنجیره ارزش ،  وقتی یکی از  زنجیره ها بزرگتر می شود، بقیه حلقه های زنجیره هم بزرگتر می شود و اشتغال زایی غیر مستقیم شکل می گیرد.

 

برنامه های در حال پخش در تلوبیون

 

محله گل و بلبل مختارنامه سریال مختار دونگی پایتخت محرم خنداننده شو برنده باش نود

...
نویسنده : ادمین بازدید : 7 تاريخ : شنبه 24 شهريور 1397 ساعت: 16:43