تاثیر سهمیه در آزمون نمونه دولتی

ساخت وبلاگ
چکیده : پیرو اطلاعیه مورخ 96/10/30 بدین‌وسیله از داوطلبانی كه اسامی آنها به عنوان پذیرفته شدگان نه... با عنوان : تاثیر سهمیه در آزمون نمونه دولتی بخوانید :

پیرو اطلاعیه مورخ 96/10/30 بدین‌وسیله از داوطلبانی كه اسامی آنها به عنوان پذیرفته شدگان نهایی هر یك از رشتههای تحصیلی در مرحله تكمیل ظرفیت آزمون‌ سراسری‌ سال 1396 در سایت این سازمان اعلام شده است، دعوت می‌نماید كه با همراه داشتن مدارك به شرح ذیل برای ثبت‌نام در یكی از روزهای یكشنبه 8/11/96 و یا دوشنبه مورخ 9/11/96 به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند، بدیهی است عدم مراجعه به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنها تلقی خواهد شد. 

تذكر مهم: كلیه پذیرفته‌شدگان لازم است قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه و یا موسسه محل قبولی خود برای اطلاع از برنامه زمانی، مكان، مدارك مورد نیاز و نحوه مراجعه خود جهت ثبت‌نام، به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه محل قبولی ذیربط مراجعه نمایند. در صورتی كه زمان خاصی از سوی دانشگاهها و موسسات برای ثبت‌نام اعلام نشده باشد داوطلبان می‌بایست در یكی از روزهای فوق برای ثبت‌نام مراجعه نمایند.

الف- مداركی كه پذیرفته‌شدگان لازم است به هنگام ثبت‌نام ارائه نمایند:

1- كلیه پذیرفته‌شدگان باید دارای یكی از مدارك پایان دوره كاردانی (فوق دیپلم) و یا گواهینامه دوره پیش‌دانشگاهی یا دیپلم چهارساله نظام قدیم آموزش متوسطه (دارای بخش و شهر محل اخذ مدرك) بوده باشند و یا حداكثر تا تاریخ 96/06/31 نسبت به اخذ آن اقدام نموده باشند.

2- اصل مدرك و یا گواهی تحصیلی پایان دوره متوسطه و دو سال ما قبل آن برای كلیه پذیرفته‌شدگان اعم از نظام جدید و یا نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان یا هنرستان به انضمام تصویر آن كه بخش و شهر محل اخذ مدرك تحصیلی در آن مشخص باشد.

 3- اصل و یا گواهی مدرك پایان دوره كاردانی پیوسته آموزشكدههای فنی و حرفهای برای پذیرفتهشدگان دارای مدرك مذكور با قید تاریخ اخذ مدرك كاردانی (حداكثر تا تاریخ 96/06/31) به انضمام تصویر آن، همچنین اصل و یا گواهی دیپلم متوسطه، سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان كه بخش و شهر محل اخذ دیپلم و سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم در آن مشخص شده باشد، به انضمام یك برگ تصویر آن.

4- اصل شناسنامه و كارت ملی و دو سری كپی از آنان.

5- شش قطعه عكس 4×3 تمام رخ تهیه شده در سالرشته مامایی جاری (پذیرفته شدگان مرد كه برای آنان معافیت تحصیلی درخواست می‌گردد لازم است دوازده قطعه عكس همراه داشته باشند). 

6- مدركی كه وضعیت نظام وظیفه آنها را با توجه شرایط مربوط به مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنمای شماره یك آزمون سراسری سال 1396 مشخص كند (برای برادران).

7- اصل حكم مرخصی سالانه یا موافقت كتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای كارمندان.

8- با توجه به بخشنامه 221446/460 مورخ 91/10/18 ریاست‌ محترم‌ مركز سنجش آموزش ‌و پرورش كلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست به همراه تصویرگواهی پیش‌دانشگاهی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و درخواست تاییدیه‌ی تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصیل خود را نمایند و رسید مربوط را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند. كلیه پذیرفته‌شدگان حتماً عنوان رشته قبولی و عنوان و آدرس دانشگاه محل قبولی خود را در زمان تكمیل فرم در دفاتر پیشخوان اعلام نمایند.

ب- تذكرات مهم در رابطه اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی این کارنامه حاوی اطلاعات زیر می‌باشد:

1- داوطلبانی كه اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی هر یك از رشتههای تحصیلی در مرحله تكمیل ظرفیت آزمون‌ سراسری‌ سال 1396 اعلام گردیده است، چنانچه جزء پذیرفته‌شدگان مرحله شهریور ماه رشته متمركز آزمون سراسری سال 1396 نیز باشند، برابر ضوابط اعلام شده قبولی آنان در مرحله شهریورماه رشته متمركز لغو شده و منحصراً می‌بایست در رشته پذیرفته‌شده مرحله تكمیل ظرفیت (قبولی جدید) ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.

2- برای پذیرفته‌شدگان مرحله تكمیل ظرفیت در دورههای روزانه یك نوبت از حداكثر دو نوبت قبولی منظور خواهد شد.

3- داوطلبانی كه اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شده نهایی دورههای روزانه درج گردیده، خواه در مؤسسه آموزش عالی ذیربط ثبت‌نام نمایند و یا ننمایند، در صورت شركت در آزمون سراسریرشته مامایی سال 1397، منحصراً مجاز به پذیرش در رشته‌های غیر روزانه خواهند بود.

4- به اطلاع آن دسته از داوطلبانی كه در زمان اعلام نتایج نهایی علاوه بركدرشته محل قبولی برای آنان یكی از كدهای 11 (دانشگاه فرهنگیان) و یا 21 (رشته‌های تحصیلی دانشگاه شهید مطهری) اعلام گردیده است، رشته ماماییمی‌بایست به منظور اطلاع از برنامه‌زمانی انجام مراحل مصاحبه و گزینش به سایت موسسه معرفی‌شده مراجعه نمایند.

...
نویسنده : ادمین بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 17 بهمن 1396 ساعت: 4:17